OVERVIEW

The site szkolamstow.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have traversed twenty pages within the site szkolamstow.pl and found two websites referring to szkolamstow.pl.

SZKOLAMSTOW.PL TRAFFIC

The site szkolamstow.pl has seen varying quantities of traffic within the past the year.
Traffic for szkolamstow.pl

Traffic ranking (by month) for szkolamstow.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolamstow.pl

WHAT DOES SZKOLAMSTOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolamstow.pl Mobile Screenshot of szkolamstow.pl Tablet Screenshot of szkolamstow.pl

SZKOLAMSTOW.PL SERVER

We discovered that a lone page on szkolamstow.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
213.239.195.172

We detected that this website is operating the Apache server.

PARSED CONTENT

The site szkolamstow.pl states the following, "19 czerwca 2015 roku odbyło się nietypowe spotkanie z młodzieżą zorganizowane przez wychowawcę klasy 5a Pawła Orlikowskiego." I noticed that the website said " Podręczniki na rok szkolny 20152016 2015-07-02." They also stated " IV Szkoły Podstawowej oraz kl. I Gimnazjum będą zakupione przez szkołę. IV rodzice kupują we własnym zakresie. DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE I A 2015-06-28." The meta header had mstów as the first keyword. This keyword was followed by zespół szkół w mstowie which isn't as urgent as mstów.

ANALYZE MORE WEBSITES

Zespół Szkół w Otorowie

Wycieczka do parku linowego Remes. IV Gminny Festiwal Piosenki Polskiej. Wycieczka klas szóstych do Torunia. Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. FESTYN RODZINNY ORAZ OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO. Created with Artisteer by Żaneta Pawlak.

TENISKI - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa

Teniski - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa. Jesteśmy grupą przyjaciół dla których sport stanowi bardzo ważny element rozwoju osobistego. Działamy z pasją zaszczepiając radość z uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Najlepszy program dla początkujących i rodzin z dziećmi. Czy jesteś gotowy, aby twoje małe dzieci, nastolatki, żona lub mąż poczuli się prawdziwymi narciarzami? Poświęcając kilka dni na wysiłek uczenia się, z czasem między lekcjami do wypoczynku i zabawy poza trasami.

TIK W EDUKACJI Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie

TIK W EDUKACJI Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie. Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie. Jest prowadzony w ramach projektu Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Liderem programu jest Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Rekrutacja do szkół podstawowych

Do poprawnego działania systemu JavaScript musi byc odblokowany w przeglądarce! Pobierz instrukcję odblokowania JavaScript w przeglądarce. Pliki do pobrania, instrukcja. Witamy w systemie elektronicznej rekrutacji do szkół podstawowych! Witamy w systemie wspierającym proces naboru do szkół podstawowych w Toruniu. Kryteria naboru oraz szczegółowy harmonogram dostępny jest w menu po lewej stronie ekranu.

Rekrutacja do gimnazjów

Do poprawnego działania systemu JavaScript musi byc odblokowany w przeglądarce! Pobierz instrukcję odblokowania JavaScript w przeglądarce. Pliki do pobrania, instrukcja. Witamy w systemie elektronicznej rekrutacji do gimnazjów. Witamy w systemie wspierającym proces naboru do gimnazjów w Toruniu. Kryteria naboru oraz szczegółowy terminarz dostępny jest w menu po lewej stronie ekranu.